+389 47 208 033

Со неповторливи вкусеви од нашето мени и луксузен амбиент, креираме неповторливи искуства и незаборавни моменти.

31 Years

Experience

ЗА НАС

Порта Џез, икона на битолскиот џез свет, ги отвори своите врати на 18 август 1993 година.

Сместен во самото срце на Битола, овој клуб создава атмосфера на неверојатно џез искуство. Во текот на годините, на сцената на Порта Џез настапувале музичари од секој дел од светот, донесувајќи разновидност и магија на ова просторно место. Во секој момент, клубот е истовремено и времеплов и израз на современост, што го прави вистинско место на среќа за сите љубители на музиката.

Интересно за нас ...

ЏЕЗ МУЗИЧАРИ ОД ЦЕЛИОТ СВЕТ

Идеално место каде магијата на живата музика се спојува со удобна атмосфера и врвни настапи.

ЗАБАВИ СО DJ

Неверојатни забави со DJ-и кои ги претвораат забавите во незаборавни моменти.

ПИВА

Различни видови на пива одат рака под рака на нашите забави.

КОКТЕЛИ

Искусни бармени креираат извонредни коктели, за незаборавни џез забави.

Јавете се

Резервација

Локација

Посетете не

Контакт

Porta Jazz

Локација:

Кирил и Методиј 12, 7000 Битола, Северна Македонија

Работно време:

Понеделник - Четврток: 8:00 - 00:00

Петок - Сабота: 8:00 - 01:00

Недела: 8:00 - 00:00

Телефон:

+389 47 208 033

Се испраќа
Вашата порака е испратена.Ви Благодариме!